Nie musisz udawać, że jesteś silny... Nie musisz udawać...


"Jeśli życie sprawia, że nie możesz ustać, uklęknij."

Ej! nie musisz udawać...- tak, gdyby to było takie proste. Każdy z nas kiedyś znajdzie się w sytuacji  kiedy będzie chciał udawać, nie dlatego że tego właśnie chce lecz dlatego, że czasami tak jest po prostu łatwiej... Przychodzą dni kiedy zwyczajnie chcemy uciec od tego co trudne, co boli co stanowi dla nas przeszkody nie do pokonania ale czy warto ? prędzej czy później i tak będziemy musieli się zmierzyć z przeciwnościami losu ze wszystkim tym co przygotowało dla nas życie... Gdy dorastamy każdy dzień wzbogaca nas o doświadczenie daje nam lekcje z których należy czerpać jak najwięcej... Nasuwa się pytanie dlaczego? Przecież nikt nie będzie nam wystawiał ocen nikt nie jest zobowiązany do popierania lub negowania naszego zachowania lecz przyjdzie dzień w którym  życie samo poda nam "sprawdzian" i żadna ściąga nie będzie w stanie nam wtedy pomóc... Nie uciekajmy więc przed niczym, stawiajmy na wysokości zadania zawsze gdy sytuacja tego wymaga mimo, że nie zawsze jest łatwo ale jaką wartość miało by nasze egzystowanie gdyby wszystko było proste i podane na tacy? Bardzo często moja mama powtarzała mi " Każdy dostaje taki krzyż jaki jest w stanie unieść" i taka jest prawda nawet to co wydaje się nie do przeskoczenia można przetrwać i czuć niezwykłą satysfakcję z tego, że dało się radę mimo bólu, łez... Ej! Pamiętaj jeszcze , że nie musisz udawać nic nawet w kwestii uczuć i emocji ponieważ one Ciebie budują i kreują takim jakim jesteś ! ;) Gdybyśmy nie mieli płakać nie istniały by łzy gdybyśmy nie mieli się śmiać nasze usta nie potrafiły  by się rozszerzać pod tym kątem ! Bądź sobą a znajdą się osoby, które to docenią bo nie sztuką jest udawać kogoś kim się nie jest... lepiej być oryginałem samego siebie niż kopią kogoś..! 


Ps. Ostatnio w słuchawkach cały czas wałkuję kawałek Palucha- List w butelce.. dla mnie magia ;)! Buziaki Kochani i życzę miłej majówki! <3 I pamiętajcie nie sztuką jest udawać ! 


Komentarze

 1. Należy zawsze być sobą, nikogo nie naśladować, ani nic nie udawać, bo w tedy zamkniemy się w klatce, która z czasem będzie coraz mniejsza i będzie nas zgniatać. Będąc sobą, będziemy wolni. :)
  Ps. Fajne skarpetki! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:)! Masz racje z resztą każdy człowiek jest inny i piękny na swój sposób ... i nie warto tracić własnej autonomii tylko dlatego że ktoś tak chce lub dlatego, że coś wydaje nam się z pozoru idealne...

   Usuń
 2. Mądrze napisane :) Każdy jest indywidualną jednostką i powinien być przede wszystkim sobą!
  I genialne skarpetki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne słowa!
  Osobiście nie udaję nigdy że jestem silna wiedząc, że tak nie jest. Wolę wyłożyć co mi leży i być sobą, niż udawać twardą babkę którą nie jestem :)
  Pozdrawiam
  FotoHart Blog ♥

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *